Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       banerbolsz19         banerchaws-19

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 19/190210Borek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Przyjaciele Kobylin liderem Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 19/190210Borek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

1902210Borek02

W niedzielę 10 lutego w Restauracji Impresja w Borku Wlkp. rozegrana zastała druga kolejka Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego. Do rywalizacji w turnieju przystąpiło 17 drużyn.

 

Tę rundę wygrała drużyna Przyjaciele Kobylin w składzie Wiesław Lisiak, Edmund Polny, Józef Turbański i Włodzimierz Kowalski zdobywając 57 punktów dużych i 248 punktów małych. Na drugim miejscu uplasował zespół SPORTOWA Borek Wlkp. w składzie : Stefan Nowicki, Jacek Filipiak, Tadeusz Ratajczak i Sylwester Woźniak na trzecim miejscu turniej zakończył zespół OLD BOYS Ziemnice : Damian Konieczny, Patryk Stachowiak, Józef Szymański i Eugeniusz Kaczmarek.

W czołówce znalazły się jeszcze następujące drużyny: TREFL Rawicz, ASY Wilkowyje, SOBMETAL Jutrosin, GÓRNA Gostyń, KRÓLE Orla, KAZIMIERZ Siedmiorogów i ORŁY Jarocin.

Indywidualnie turniej wygrał Wiesław Lisiak – Przyjaciele Kobylin zdobywając 18 punktów dużych i 90 małych. Na drugim uplasował się Ireneusz Kaczmarek – TREFLE Rawicz a na trzecim Aleksander Mejsnerowicz – SOBMETAL Jutosin. Kolejne miejsca zajęli: 4) Józef Słomiany – KAZIMIERZ Siedmiorogów. 5) Gwidon Biedrowski – ORŁY Jarocin, 6) Włodzimierz Kowalski – Przyjaciele Kobylin, 7), Mirosław Konstanty – GÓRNA Gostyń, 8) Kazimierz Noculak – SOBMETAL Jutrosin, 9) Dominik Kaczmarek – TREFLE Rawicz, 10) Piotr Kaczmarek – Wuja Bednarek Kościan.

Puchary, medale i nagrody wręczał Hieronim Tacka Prezes Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego.

Liderem rozgrywek WLKS została drużyna PRZYJACIELE Kobylin w składzie: Wiesław Lisiak, Edmund Polny, Józef Turbański i Włodzimierz Kowalski, która po dwóch turniejach zgromadziła 110,5 punktów dużych i 245 małych. Drugie miejsce zajmują OLD BOYS Ziemnice a trzecie SPORTOWA Borek Wlkp.

Pierwszą dziesiątkę kolejno uzupełniają: TREFL Rawicz, ORŁY Jarocin, SOBMETAL Jutrosin, GÓRNA Gostyń, WLKS Przeźmierowo, WUJA BEDNAREK Kościan i KAZIMIERZ Siedmiorogów.

Na fotelu króla ligi zasiadł Wiesław Lisiak – PRZYJACIELE Kobylin.

Trzecia runda Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego rozegrana zostanie 17 marca br. o godz. 1300.

 Grzegorz Ratajczak

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

{gallery}19/190210Borek{/gallery}

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg