Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

    baner-zt-z19           

Oskar Walenciak z Piotrkowic wygrał II turniej Grad Prix Powiatu Kościańskiego w kopa sportowego

KOP sportowy

W niedzielę 9 grudnia br. w Domu Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego

w Kościanie rozegrany został II turniej kopa sportowego obecnej edycji Grand Prix Powiatu Kościańskiego. W turnieju wzięło udział 144 zawodników w tym 6 pań.

Turniej wygrał Oskar Walenciak z Piotrkowic zdobywając puchar Wójta Gminy Kościan Andrzeja Przybyły. Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kościan Jana Szczepaniaka za zajęcie drugiego miejsca odebrał Paweł Gruda z Krzyżanowa. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Jan Drąg z Kościana. W czołówce uplasowali się jeszcze: 4. Zbigniew Jankowski z Poznania 5. Andrzej Chumski z Kościana, 6. Daniel Walenciak z Jasienia, 7. Zbigniew Gogół ze Śmigla, 8. Tadeusz Grzegorczyk ze Starego Gołębina, 9. Wiesław Matuszczak z Żabna, 10. Antoni Mocek z Wilkowa Polskiego. Klasyfikację kobiet wygrała Jadwiga Hampel z Nielęgowa.

Organizatorzy przygotowali nagrody dla 30 najlepszych zawodników oraz pierwszej wśród kobiet.

W klasyfikacji generalnej GP po dwóch rundach prowadzi Oskar Walenciak z Piotrkowic. Kolejne miejsca zajmują: Zenon Andrzejewski z Kawczyna, Andrzej Chumski z Kościana, Jan Drąg z Kościana, Piotr Kaźmierczak z Jarogniewic, Paweł Gruda z Krzyżanowa, Jarosław Błaszczyk z Dalabuszek, Zbigniew Gogół ze Śmigla, Kazimierz Trąbka z Kościana i Zbigniew Jankowski z Poznania.

Kolejny turniej rozegrany zostanie 6 stycznia 2019 r.

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg