Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.

Oskar Walenciak z Piotrkowic wygrał II turniej Grad Prix Powiatu Kościańskiego w kopa sportowego

Opublikowano: wtorek, 11, grudzień 2018 12:14

KOP sportowy

W niedzielę 9 grudnia br. w Domu Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego

w Kościanie rozegrany został II turniej kopa sportowego obecnej edycji Grand Prix Powiatu Kościańskiego. W turnieju wzięło udział 144 zawodników w tym 6 pań.

Turniej wygrał Oskar Walenciak z Piotrkowic zdobywając puchar Wójta Gminy Kościan Andrzeja Przybyły. Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kościan Jana Szczepaniaka za zajęcie drugiego miejsca odebrał Paweł Gruda z Krzyżanowa. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Jan Drąg z Kościana. W czołówce uplasowali się jeszcze: 4. Zbigniew Jankowski z Poznania 5. Andrzej Chumski z Kościana, 6. Daniel Walenciak z Jasienia, 7. Zbigniew Gogół ze Śmigla, 8. Tadeusz Grzegorczyk ze Starego Gołębina, 9. Wiesław Matuszczak z Żabna, 10. Antoni Mocek z Wilkowa Polskiego. Klasyfikację kobiet wygrała Jadwiga Hampel z Nielęgowa.

Organizatorzy przygotowali nagrody dla 30 najlepszych zawodników oraz pierwszej wśród kobiet.

W klasyfikacji generalnej GP po dwóch rundach prowadzi Oskar Walenciak z Piotrkowic. Kolejne miejsca zajmują: Zenon Andrzejewski z Kawczyna, Andrzej Chumski z Kościana, Jan Drąg z Kościana, Piotr Kaźmierczak z Jarogniewic, Paweł Gruda z Krzyżanowa, Jarosław Błaszczyk z Dalabuszek, Zbigniew Gogół ze Śmigla, Kazimierz Trąbka z Kościana i Zbigniew Jankowski z Poznania.

Kolejny turniej rozegrany zostanie 6 stycznia 2019 r.