Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

   baner-krajna-19               baner-DZLB-20-01

Baśka Białogóra i Irek Paszke liderami Masters Pomorze 2018

bask bialogor irek

Liderzy Masters Pomorze na wspólnym zdjęciu: Irek Paszke, Roman Tietz, Mirek Ugowski

W Masters Pomorze 2018, Baśka Białogóra obroniła pozycję lidera rozgrywek, jednak do gry mocno wchodzi as Pik IV Chełmża i Baszta Bytów.

Bazuna CUP, przyniosła spory sukces zawodnikom AS Pik IV Chełmża, Baszty Bytów i Relax Runowo, którzy co raz mocniej naciskają Baśkę Białogórę. Rywalizacja jest bardzo wyrównana i na razie wszyscy są bardzo blisko siebie. Kolejny turniej wprowadzi albo większe różnice lub tabela spłaszczy się jeszcze bardziej. Rozgrywki Masters Pomorze zapowiadają się bardzo emocjonująco.

W rankingu indywidualnym liderem został Irek Paszke z Baszty Bytów. Drugie miejsce zajmuje Roman Tietz z As Pik II Chełmża. Na trzecim miejscu znajduje się Mirosław Ugowski z Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. Blisko podium znajdują się także: Nowacki Jan - AS Pik IV Chełmża, Ekman Kazimierz - Baszta Bytów, Maszke Andrzej - Baśka Białogóra i Jarząb Wiesław - Relax Runowo.

W rankingu par prowadzą Kazimierz Ekman i Ireneusz Paszke z Baszty Bytów. Drugie miejsce zajmuje As Pik Chełmża – Ryszard Zambrowski i Jan Nowacki. Trzecie miejsce na podium zajmują obrońcy tytułu z poprzedniego roku Baśka Białogóra – Marek Baran i Ryszard Koziróg.

Liderem rozgrywek zespołów jest Baśka Białogóra – kpt. Maszke Andrzej, Baran Marek, Jamrus Jan i Koziróg Ryszard. Na podium znajduje się także As Pik IV Chełmża i Baszta Bytów. Kolejne zespoły także będą walczyć o awans w rankingu: Relax Runowo, Garecznica Borzestowo, Ewa + trzech z Kościerzyny, As Pik II Chełmża.

Kolejnym turniejem rozgrywanym w ramach Masters Pomorze 2018, będą Borowiacy CUP, który odbędzie się 25 marca w Czersku.

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg