Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

   baner-krajna-19               baner-DZLB-20-01

Bolesław Jaszke i Tornado Lębork liderami Masters Kaszëbë 2018

boles jasz tornado

Najlepsze zespoły z Mistrzostw Bałtyku w Rumi.

Mistrzostwa Bałtyku zainaugurowały rozgrywki Masters Kaszëbë 2018. Liderami rozgrywek zostali Bolesław Jaszke i Tornado Lębork.

Mistrzostwa Bałtyku w Rumi były pierwszym turniejem zaliczanym do rankingu Masters Kaszëbë 2018. Mocno rozgrywki zaczęło Tornado Lębork, które zgłasza akces do końcowego zwycięstwa.

W rankingu indywidualnym liderem został Bolesław Jaszke z Kłosa Werblinia. Drugie miejsce zajmuje Jerzy Urich z Tornado Lębork. Na trzecim miejscu znajduje się Bochentyn Stanisław – Walety Reda. Blisko podium znajdują się także: Pallach Jan - Luzino, Stefański Stanisław - Dragon Gdynia, Sadowski Grzegorz - Gmina Kołczygłowy, Kawski Wojciech - Klimek Grudziądz i Ugowski Mirosław - Kaszëbë Baszka Nowa Karczma.

W rankingu par prowadzą Jaszke Bolesław i Drzeżdżon Zbigniew – Kłos Werblinia. Drugie miejsce zajmują Walety Reda - Bochentyn Stanisław i Bochentyn Stefan. Trzecie miejsce na podium zajmują Dominiecki Tadeusz i Urich Jerzy - Tornado Lębork.

Liderem rozgrywek zespołów jest Tornado Lębork – kpt. Dominiecki Tadeusz, Formela Jan, Iwaniuk Wacław i Urich Jerzy. Na podium znajduje się także Dragon Gdynia i RemuS Żelistrzewo. Kolejne miejsca następujące zespoły: Kłos Werblinia, Asy Chojnice, Luzino, Hotel Zamek Gniew.

Kolejnym turniejem rozgrywanym w ramach Masters Kaszëbë 2018, będzie Puchar Kaszub, który odbędzie się 11 marca w Lipuszu.

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg