Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-mrocza-MK18             baner-mrocza-MGK-18

Zbigniew Zielonka i Kontra Rej Międzychód zdobywają Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne

zbig zielonka kontr

22 października w Przeźmierowie odbył się turniej sportowy w kopa, organizowany przez WLKS Przeźmierowo pod honorowym patronatem Wójta Gminy Tarnowo Podgórne.

Organizatorem turnieju była Wielkopolska Liga Kopa Sportowego z siedzibą w Borku Wielkopolskim. Turniej był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – kopa sportowego. Podczas turnieju zostało rozegranych 5 rund. Organizatorzy prowadzili klasyfikację drużynową, par i indywidualną. Turniej odbył się w hali sportowej OSiR w Przeźmierowie.

Zdobywcą Pucharu Wójta Gminy Tarnowo Podgórne, został Zielonka Zbigniew z Kontry Rej Międzychód. Drugie miejsce zdobył Kaczmarek Piotr, natomiast na trzecim miejscu został sklasyfikowany Cieślak Jerzy. Blisko podium finiszowali: Skórzewski Andrzej, Stefaniak Kazimierz, Olszowski Piotr, Wielowiejski Krzysztof.

W rywalizacji par wygrali Kupka Andrzej i Olszowski Piotr z Kontry Rej Międzychód. Drugie miejsce zdobyła para Sikorski Marek i Stefaniak Kazimierz – Koziarki Dolsk. Trzecie miejsce zajęli Skórzewska Barbara i Skórzewski Andrzej z Centrum Kościan.

Najlepszym zespołem turnieju w Tarnowie Podgórnym, została Kontra Rej Międzychód – kpt. Kupka Andrzej, Olszowski Piotr, Minge Franciszek i Zielonka Zbigniew. Drugie miejsce zdobył zespół Stobnickie Asy – kpt. Kowalski Zbigniew, Sujka Czesław, Warzybok Ireneusz i Herman Krzysztof. Na trzecim miejscu rywalizację ukończyły Koziarki Dolsk – kpt. Sikorski Marek, Stefaniak Kazimierz, Kolasiński Józef i Raczkowski Stanisław. Wśród najlepszych zespołów sklasyfikowano także: Kawczyn, Spokojna, Lech Kościan i Centrum Kościan.

Patron honorowy: Wójt Gminy Tarnowo Podgórne Tadeusz Czajka. Patronat medialny: www.kaszebe-baszka.pl, www.borekwlkp.pl

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg