Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-MP-Szemud-17          baner-gniewino-17-PB

Przodkowo. Puchar Kaszub w lësa sportowego.

przodkowo puchar kasz

13 maja w Przodkowie, odbędzie się turniej sportowy Puchar Kaszub. Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - lësa sportowego (ze Szpicą).

Puchar Kaszub, będzie rozgrywany w 3 kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają 4 rundy po 16 rozdań. Zawodnicy będą rywalizować o  puchary i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pamiątkowy button.

Turniej Puchar Kaszub, zostanie rozegrany w Hali Sportowej - ul. Sportowa 1. Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 13 maj 2017 r., zapisy, godz. 14 – 14/50. Turniej sportowy godz. 15.

Na turniej sportowy o Puchar Kaszub w lësa sportowego, zaprasza Andrzej Wyrzykowski – Wójt Gminy Przodkowo, który patronuje wydarzeniu oraz Federacja Kaszëbë Baszka – Lës.

 

 

MŚ w brydżu - Polacy Mistrzami Świata.

brydz polacy mistrzami swiata

fot. KoeppiK/Wikipedia CC-BY-SA 3.0

 

Polacy po raz pierwszy w historii mistrzostw świata w brydżu sportowym zdobyli złoty medal. W finale najważniejszego turnieju, jakim jest Bermuda Bowl pokonali w Madrasie (Chennai) reprezentację Szwecji 308:293.

Cristiano Ronaldo dołącza do PokerStars!

ze swiata kart ronaldo

Gran Derbi w pokerze? Teraz to możliwe! Po tym, jak do grona członków zespołu PokerStars dołączył piłkarz Barcelony Neymar, teraz powody do radości mają również kibice Realu Madryt bowiem z pokerroomem związała się jego największa gwiazda!

 

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

bk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpremia_s.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg