Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-MP-Szemud-17          baner-gniewino-17-PB

Czersk. Borowiacy CUP – IV Masters Pomorze.

czersk bor cup

2 kwietnia w Ośrodku Kultury w Czersku, odbędzie się turniej sportowy Borowiacy CUP. Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, z asem trefl – tzw. „Czarna Baśka”.

Borowiacy CUP, będzie rozgrywany w 3 kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają 4 rundy po 40 rozdań. Nagrodą główną dla zwycięzcy w kategorii open, będzie robot kuchenny. Wszyscy zawodnicy dodatkowo będą rywalizować o 40 pucharów oraz nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają pamiątkowy button. Turniej zalicza się do rankingu z serii Masters Pomorze 2017

Turniej Borowiacy CUP, zostanie rozegrany w Ośrodku Kultury - ul. Szkolna 11. Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 2 kwietnia 2017 r., zapisy, godz. 12 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13/10.

Na turniej Borowiacy CUP w karcianą Baśkę, zaprasza Jolanta Fierek - Burmistrz Miasta Czersk, która patronuje wydarzeniu oraz Federacja Kaszëbë Baszka – Lës.

 

 

MŚ w brydżu - Polacy Mistrzami Świata.

brydz polacy mistrzami swiata

fot. KoeppiK/Wikipedia CC-BY-SA 3.0

 

Polacy po raz pierwszy w historii mistrzostw świata w brydżu sportowym zdobyli złoty medal. W finale najważniejszego turnieju, jakim jest Bermuda Bowl pokonali w Madrasie (Chennai) reprezentację Szwecji 308:293.

Cristiano Ronaldo dołącza do PokerStars!

ze swiata kart ronaldo

Gran Derbi w pokerze? Teraz to możliwe! Po tym, jak do grona członków zespołu PokerStars dołączył piłkarz Barcelony Neymar, teraz powody do radości mają również kibice Realu Madryt bowiem z pokerroomem związała się jego największa gwiazda!

 

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

bk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpremia_s.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg