Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-MP-Szemud-17          baner-gniewino-17-PB

Rychlik. Leszek Nawrot wygrywa XIV turniej Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego

rychlik leszek nawrot

Foto – Ryszard Roszak

5 marca w Rychliku, rozegrano XIV turniej zaliczany do Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego 2016/2017 o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rychliku. W turnieju rozegrano 4 rundy sportowe, w których rywalizowało 74 zawodników. Zwycięzcą turnieju został Leszek Nawrot – Rów Syzyfa Mężyk.

Drugie miejsce zdobył Władysław Smogur – Demony Połajewo. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Zbigniew Kowalski – Stobnickie Asy. Na kolejnych miejscach sklasyfikowano: Zdzisława Michalskiego – Dwa Żywioły Gębice, Ryszarda Rabczak – Błysk Budzyń, Henryka Ciszewskiego – Zjednoczeni Gołańcz, Jerzego Gurzędę – Bracia Czarnków.

Liderem klasyfikacji indywidualnej po XIV turniejach, jest Zbigniew Mądrawski, który wyprzedza Zdzisława Bałęcznego i Witolda Goll oraz Jerzego Gurzędę.

W rywalizacji drużyn Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego, na pierwszym miejscu znajduje się Victoria Miały – Ryszard Roszak i Zbigniew Mądrawski. Drugie miejsce zajmuje zespół Bracia Czarnków – Zbigniew i Jerzy Gurzęda. Na trzecim miejscu znajduje się zespół Noteć Czarnków – Witold Goll i Ireneusz Mleczko.

Następny turniej o puchar Wójta Gminy Połajewo, odbędzie się 26 marca 2017 r. w Domu Kultury w Połajewie – godzina 10.

Info/Ryszard Roszak

 

 

 

MŚ w brydżu - Polacy Mistrzami Świata.

brydz polacy mistrzami swiata

fot. KoeppiK/Wikipedia CC-BY-SA 3.0

 

Polacy po raz pierwszy w historii mistrzostw świata w brydżu sportowym zdobyli złoty medal. W finale najważniejszego turnieju, jakim jest Bermuda Bowl pokonali w Madrasie (Chennai) reprezentację Szwecji 308:293.

Cristiano Ronaldo dołącza do PokerStars!

ze swiata kart ronaldo

Gran Derbi w pokerze? Teraz to możliwe! Po tym, jak do grona członków zespołu PokerStars dołączył piłkarz Barcelony Neymar, teraz powody do radości mają również kibice Realu Madryt bowiem z pokerroomem związała się jego największa gwiazda!

 

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

bk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpremia_s.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg