Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-MP-Szemud-17          baner-gniewino-17-PB

Bytów. Wielkanocny Puchar Starosty Bytowskiego.

bytow wielkanocny puchar

26 marca w Bytowie, odbędzie się turniej sportowy Puchar Wielkanocny Starosty Bytowskiego. Turniej będzie zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Starosty Bytowskiego.

Turniej, będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdań. Uczestnicy turnieju będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Organizator przygotował dla wszystkich uczestników pamiątkowy button.

Puchar Wielkanocny Starosty Bytowskiego, zostanie rozegrany w SOSW im. Dzieci Europy, ul. Jana Styp Rekowskiego 2A w Bytowie (obok Komendy Policji). Zapisy do turnieju będą prowadzone w dniu imprezy: 26 marca 2017 r., zapisy, od godz. 12.00 – 12/50. Rozpoczęcie Turnieju godz. 13.

Na turniej sportowy Wielkanocny Puchar, zaprasza Leszek Waszkiewicz – Starosta Bytowski.

Organizator:

Klub Karciany Baszta Bytów

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Dzieci Europy

 

 

MŚ w brydżu - Polacy Mistrzami Świata.

brydz polacy mistrzami swiata

fot. KoeppiK/Wikipedia CC-BY-SA 3.0

 

Polacy po raz pierwszy w historii mistrzostw świata w brydżu sportowym zdobyli złoty medal. W finale najważniejszego turnieju, jakim jest Bermuda Bowl pokonali w Madrasie (Chennai) reprezentację Szwecji 308:293.

Cristiano Ronaldo dołącza do PokerStars!

ze swiata kart ronaldo

Gran Derbi w pokerze? Teraz to możliwe! Po tym, jak do grona członków zespołu PokerStars dołączył piłkarz Barcelony Neymar, teraz powody do radości mają również kibice Realu Madryt bowiem z pokerroomem związała się jego największa gwiazda!

 

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

bk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpremia_s.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg