Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

STARA KISZEWA-MASTERS POLSKA

190630Kiszewa01

W dniu 30.06.2019 rozegrano III edycje Turnieju Baśki w Gminnej Hali Sportowej ul. Tysiąclecia 25A w Starej Kiszewie.

Zawody otworzył Pan Marin Pick Wójt Gminy Stara Kiszewa życząc zawodnikom i zawodniczkom jak najlepszych osiągnięć w karcianych rozgrywkach.

Najlepszym zawodnikiem w kategori open okazał się Koziróg Ryszard – Baśka Białogóra (26pkt-274 stolikowe) drugie miejsce Sadowski Grzegorz – Mietki (26pkt-255 stolikowe) trzecie miejsce Rzymski Roman – AS PIK I Chemża (26pkt-201 stolikowe) czwarte miejsce Gonciarz Jan – Relax Borecki (26pkt-154 stolikowe) 5.Pałasz Jarosław -Energetyk Trzcianka (24pkt) 6.Czoska Stanisław – Walety Orle (24 pkt) 7. Iwaniuk Wacław -Tornado (24pkt).

Najlepszą wśród Pań okazała się Banowska Bernadeta – Orły Rumia 2. Żywicka Lidia – Zamek Bytów 3. Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów.

Wśród par zwyciężyli Kopystecki Stanisław/Koziróg Ryszrd - Baśka Białogóra, 2.Sadowski Grzegorz/Machajewski Mieczysław – Mietki, 3.Formela Jan/Iwaniuk Wacław – Tornado, 4.Banowska Bernadeta/Jarzębiński Kazimierz – Orły Rumia, 5.Grzonka Jan/Kwidzyński Kazimierz – Zamek Bytów.

Drużynowo 1.Borowiacy Chojnice, 2.Baśka Białogóra, 3.Zamek Bytów, 4.Energetyk Trzcianka, 5.Orły Rumia.

Na zakończenie przybył Pan Andrzej Hinc Sekretarz Gminy Stara Kiszewa który wręczył zwycięzcą Turnieju Baśki puchary i nagrody życząc jak najlepszych lokat w następnych turniejach.

Zawodnicy w przerwach między rundami mieli do dyspozycji catering.

Federacja dziękuje władzom i organizatorom za patronat i przygotowanie hali do zawodów.

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg