Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       banerbolsz19         banerchaws-19

Ryszard Waldowski i LOT Grudziądz wygrywają Maraton Kosakowski

52632950 2372042086159548 7669097787035746304 n

23 lutego w Centrum Sportowym w Kosakowie, odbył się turniej sportowy Maraton Kosakowski o Mistrzostwo Polski na dystansie maratonu.

 

Turniej został rozegrany w jednej z najnowocześniejszych hal sportowych na Pomorzu. Maraton był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par.

 

W turnieju rozegrano 8 rund. Wszyscy zawodnicy rywalizowali o puchary oraz nagrody rzeczowe. Maraton Kossakowski został rozegrany w Kosakowskim Centrum Sportu.

Zwycięzcą turnieju został Waldowski Ryszard – Donimierz. Drugie miejsce zajął Sinicki Jerzy - LOT Grudziądz. Trzecie miejsce zdobył Miiller Gerard - Kaszuby Lębork. Blisko podium finiszowali kolejni zawodnicy: Górski Ryszard - Kaszuby Lębork, Kitowski Andrzej - Zacisze Mosty, Czarniecki Andrzej - Dragon Gdynia i Baumgardt Zbigniew - Sokoły Rumia.

 

Turniej par wygrali Frankowski Daniel i Waldowski Ryszard – Donimierz. Drugie miejsce zdobył LOT Grudziądz - Sinicki Jerzy i Ciernicki Wojciech. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Dragon Gdynia - Czarniecki Andrzej i Treder Zenon.

 

W rywalizacji zespołów zwyciężył LOT Grudziądz: kpt. Sinicki Jerzy, Ciernicki Wojciech, Kawski Franciszek, Sucharzewski Tomasz. Drugie miejsce zdobyły Kaszuby Lębork: kpt. Rudyk Bogdan, Gorski Ryszard, Gosz Tadeusz, Miiller Gerard. Trzecie miejsce zdobył Donimierz – kpt. Frankowski Daniel, Waldowski Ryszard,Bruszkiewicz Andrzej, Wilma Władysław. Wśród najlepszych zespołów sklasyfikowano: Remus Żelistrzewo, Kłos Werblinia, Dragon Gdynia i Sokoły Rumia

 

Patronat honorowy:

Wójt Gminy Kosakowo – Marcin Majek

 

Organizator turnieju Referat ds. Sportu, Turystyki i Rekreacji Gminy Kosakowo

 

Wyniki znajdują się 

 

 

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg