Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       banerbolsz19         banerchaws-19

Prusewo. Kazimierz Szenk zdobył Puchar Gminy Krokowa w Baśkę.

prusewo kazimierz

Foto – Zbigniew Heft

30 września w Domu Kultury w Prusewie, odbył się turniej sportowy o Puchar Gminy Krokowa w Baśce. Turniej został rozegrany pod patronatem Wójta Gminy Krokowa Adama Śliwickiego.

 

Turniej o Puchar Gminy Krokowa  w Baśce był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport w kategoriach: drużynowej, indywidualnej pań i panów oraz parami. Uczestnicy turnieju rywalizowali o puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

Zwycięzcą turnieju został Szenk Kazimierz - Orły Karczemki. Drugie miejsce zajęła Kozioł Irena – Wicko, natomiast na trzecim miejscu został sklasyfikowany Grota Bogdan - Luzino I. Kolejne miejsca zajęli następujący zawodnicy: Kruk Elżbieta - Asy Kamień, Dziemiańczyk Jerzy – Wicko, Zieleziński Krzysztof - Orły Karczemki i Jamrus Jan – Odargowo.

 

W rywalizacji par wygrali Kozioł Irena i Dziemiańczyk Jerzy – Wicko. Drugie miejsce zdobyły Orły Karczemki - Szenk Kazimierz i Wendt Stanisław. Trzecie miejsce przypadło Luzino I - Gaffke Rajmund i Grota Bogdan.

 

Najlepszym zespołem turnieju zostało Wicko – kpt. Kozioł Irena, Dziemiańczyk Jerzy, Stanuch Teresa i Stanuch Stanisław. Drugie miejsce zajęło Luzino I, natomiast na trzecim miejscu finiszowały Orły Karczemki. Wśród najlepszych drużyn turnieju sklasyfikowano także: Asy Kamień, Kłos Werblinia, Szpela II Władysławowo i Remus Żelistrzewo.

 

Puchar Gminy Krokowa, został rozegrany w Wiejskim Domu Kultury w Prusewie, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Krokowa - Adama Śliwickiego. Gospodarzem turnieju o Puchar Gminy Krokowa, było Krokowskie Centrum Kultury.

 

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg