Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       banerbolsz19         banerchaws-19

Tuchola. Borecki Bronisław i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma Mistrzami Pomorza i Kujaw.

180923Tuchola17

23 września w Tucholi, odbył się turniej sportowy Mistrzostwa Kujaw i Pomorza. Turniej rozgrywany pod honorowym patronatem Burmistrza Tucholi Tadeusza Kowalskiego.

Turniej został rozegrany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z Asem trefl w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. Wszyscy zawodnicy rywalizowali o puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników turnieju przygotowano też pamiątkowy button.

Mistrzem Pomorza i Kujaw, został Borecki Bronisław - Relax Borecki, który zdobył swój najważniejszy tytuł w karierze. Drugie miejsce zajął Koziróg Ryszard - Baśka Białogóra. Trzecie miejsce zdobył Ugowski Mirosław - Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. Blisko podium finiszowali kolejni uczestniczy turnieju: Cisewski Kazimierz - Bory Tuchola, Kuczyński Mirosław - Marwoje Gdańsk, Rajski Kazimierz - Hotel Zamek Gniew i Chrapkowska Mirosława - MKS Chojnice.

Turniej par wygrali Szczechowiak Jan i Ugowski Mirosław - Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. Drugie miejsce zajął Relax Borecki - Borecki Bronisław i Gonciarz Jan. Na trzecim miejscu sklasyfikowano Marwoje Gdańsk - Bronk Andrzej i Kuczyński Mirosław.

Mistrzem Pomorza i Kujaw w rywalizacji zespołów zostało Kaszëbë Baszka Nowa Karczma – kpt. Szczechowiak Jan, Mosiński Henryk, Wilma Władysław i Ugowski Mirosław. Drugie miejsce zajęli gospodarze Bory Tuchola – kpt. Kpt. Winter Marek, Cyborowski Roman, Cysewski Kazimierz i Olszekiewicz Franciszek. Trzecie miejsce zajął As pik I Chełmża – kpt. Zatorski Henryk, Kurzawski Edmund, Kłosowski Bogdan i Orłowski Lech. Wśród najlepszych zespołów turnieju sklasyfikowano: Baśka Białogóra, Relax Borecki, Chojny Chojnice i Asy Mikołajki Pomorskie.

Turniej Mistrzostwa Kujaw i Pomorza został rozegrany w Tucholi, w Hali Sportowej OSiR. Gospodarzem turnieju był zespół Bory Tuchola. Wydarzeniu sportowemu patronował Tadeusz Kowalski - Burmistrz Tucholi.

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg