Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-kosak-mar-19             baner-BC19

Sarbia. Ryszard Roszak wygrał XVII turniej Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego 2017/18.

sarb rysz rosza

6 maja w Sarbii, rozegrano XVII turniej zaliczany do Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego 2017/18.

W XVII Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego rozegrano 4 rundy sportowe, w których rywalizowało 70 zawodników. Zwycięzcą turnieju został Ryszard Roszak Moczydło Marylin. Drugie miejsce zdobył Andrzej Kasprzak – Przeciętni Trzcianka. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Zbigniew Sikorski – Krawiec Trzcianka. Liderem klasyfikacji indywidualnej po XVII turniejach, jest Zbigniew Mądrawski, który wyprzedza Ryszard Roszak i Ryszarda Młynarek.

W rywalizacji drużyn Grand Prix Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego, na pierwszym miejscu Moczydło Marylin – Roszak Ryszard i Mądrawski Zbigniew znajduje się zespół Stobnickie Asy – Zbigniew Kowalski i Ireneusz Warzybok. Drugie miejsce zajmuje Na trzecim miejscu znajduje się zespół, Energetyk Trzcianka II – Krystyn Graś i Ryszard Młynarek.

Następny turniej o Puchar Wójta Gminy Drawsko odbędzie się 20 maja 2018 r. w Ośrodku Rekolekcyjnym w Marylinie o godz. 10.

Info/Ryszard Roszak

{Gallery}18/180506Sarbia{/gallery}

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg