Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-kosak-mar-19             baner-BC19

Brzozowski Marek i Brzozaki Mechowo Mistrzami Puckiej Ligi Baśki.

brozow mar mech

6 maja w WDK w Mechowej, został rozegrany ostatni XVIII turniej Puckiej Ligi Baśki w sezonie 2017/18. Zwycięzcą okazał się Drzeżdżon Zbigniew (Gran Krokowa), natomiast drużynowo najlepsza była drużyna Brzozaki Mechowo.

Turniej indywidualny zakończył się zwycięstwem Zbigniewa Drzeżdżon (Gran Krokowa),który wyprzedził Andrzeja i Adama Brzozowskich z zespołu Brzozaki Mechowo. W rywalizacji zespołów zwyciężyły Brzozaki Mechowo. Drugie miejsce zajął zespół Gran Starzyno, natomiast na trzeciej pozycji sklasyfikowano Bocar Osłonino. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką została Elżbieta Kruk – Asy Kamień. Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Mistrzem Puckiej Ligi Baśki w sezonie 2017/18 został Brzozowski Marek - Brzozaki Mechowo. Na drugim miejscu rywalizacje ukończył Adam Sitarz – Szpela Władysławowo. Natomiast na trzecim miejscu sklasyfikowany został Adam Brzozowski – Brzozaki Mechowo.

W rywalizacji zespołów w sezonie 2017/18 Mistrzem Puckiej Ligi Baśki zostały  Brzozaki Mechowo, które wyprzedziły Szpelę Władysławowo i Baśkę Białogóra.

Uroczyste podsumowanie Sezonu 2017/2018 odbędzie się 2 czerwca 2018 r. (sobota) o godz. 16 w WDK w Mechowie. Dodatkowe wyniki znajdują się na pucka-liga-baski.pl.

Info - Henryk Radtke

 Wyniki znajdują się tutaj

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg