Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

   baner-krajna-19               baner-DZLB-20-01

Międzychód. Krzysztof Otto wygrywa VI turniej Grand Prix w Kopa Sportowego o puchar Krainy 100 Jezior.

grand prix kopa sportowego

Szósta sesja IV edycji GP w Kopa Sportowego o puchar Krainy 100 Jezior była jednocześnie trzecim turniejem w ramach IV edycji Super Pucharu 2018 (klasyfikacja dla członków Klubu - zaplanowanych zostało 18. turniejów).

W VI sesji. zwyciężył Krzysztof Otto (nasz bardzo zaangażowany skarbnik), wyprzedzając Włodzimierza Paronia oraz lidera GP Włodzimierza Fojuda, który utrzymał przodownictwo po VI sesjach w klasyfikacji IV edycji GP o puchar Krainy 100 Jezior w sezonie 2017/18. Drugie miejsce w tej klasyfikacji zaatakował W. Paroń, który wyprzedził Władysława Ziółka Jak widać różnice są bardzo minimalne, a zaplecze czołówki broni nie składa, IV w klasyfikacji Krzysztof Otto będzie atakował, czyli będzie się działo!

Drużynowo VI sesję wygrała drużyna Kontra – Rej V (Krzysztof Otto, Władysław Drobnik, Zdzisław Wesołowski i Leon Szulc), która w ten sposób awansowała na II miejsce. Po VI sesjach prowadzi nadal drużyna Kontra – Rej II (Fojud, Brojanowski, Stachowski, Grześkowiak). Również w tej klasyfikacji będzie bardzo ciekawie do końca rozgrywek!

Szósta sesja IV edycji GP w Kopa Sportowego o puchar Krainy 100 Jezior była jednocześnie trzecim turniejem w ramach IV edycji Super Pucharu 2018 (klasyfikacja dla członków Klubu - zaplanowanych zostało 18 turniejów). Prowadzenie w tej klasyfikacji objął Włodzimierz Paroń, przed Krzysztofem Kawą, Włodzimierzem Fojudem i Leonem Szulcem. Również i w tej klasyfikacji jest bardzo, bardzo ciekawie, a biorąc pod uwagę, że to jeszcze piętnaście turniejów do rozegrania; emocji będzie co niemiara!

I to wszystko w roku obchodów 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości i 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego! Walczymy o bardzo prestiżowe tytuły!!!

Równolegle z kopiarzami swoje boje toczyli również miłośnicy Tysiąca, którzy rozegrali VIII sesję w ramach II edycji Grand Prix. Zwycięzcą VII sesji został Zenon Nyga, który wyprzedził Grażynę Piekarską, Henryka Napierałę i Krzysztofa Wachowiaka. Nowym liderem II edycji GP został Zenon Nyga, który wyprzedza Krzysztofa Wachowiaka, Henryka Napierałę oraz Grażynę Piekarską.

Międzychodzki Klub Sportowych Gier Karcianych i Umysłowych Kontra – Rej zaprasza do udziału w IV edycji Grand Prix Powiatu Międzychodzkiego w sportowej grze w Kopa o Puchar Krainy 100 Jezior fundowany przez Starostę Powiatu Międzychodzkiego VII przedostatnia sesja Grand Prix sezonu 2017/18 odbędzie się w dniu 23 marca 2018r. ogodz.18. Każda sesja to pięć rund po 32 rozdania.Klasyfikacja indywidualna i drużynowa. Uwaga!IX sesja GP w Tysiąca odbędzie się w innym terminie!

                          

Marek Pospieszny

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg