Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-djk-z-19         baner-czersk-19

Przyjaźń. Kazimierz Ruszczyk i As Pik IV Chełmża zwyciężają w Bazuna CUP.

przyjazn kazimie ruszcz

25 lutego w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Przyjaźni, odbył się turniej sportowy Bazuna CUP, który zalicza się do rankingu Masters Pomorze 2018.

Turniej Bazuna CUP był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z As trefl, w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostało rozegranych 5 rund. Turniej został rozegrany w Hali  Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni.

Zwycięzcą turnieju został Ruszczyk Kazimierz - Pianka Gdynia. Drugie miejsce zdobył Tietz Roman - As Pik II Chełmża. Na trzecim miejscu został sklasyfikowany Ugowski Mirosław - Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. Na kolejnych miejscach rywalizacje ukończyli: Paszke Ireneusz - Baszta Bytów, Antkiewicz Stanisław - Asy Chojnice, Kurzawski Edmund i Nowacki Jan – zawodnicy As Pik IV Chełmża. Najlepszą zawodniczka została Ewa Jendernal - Ewa + trzech Kościerzyna

W turnieju par zwyciężyli Paszke Ireneusz i Ekman Kazimierz - Baszta Bytów. Drugie miejsce zdobył As Pik IV Chełmża - Nowacki Jan i Zambrowski Ryszard. Na trzecim miejscu rywalizacje ukończyli Duzowski Bolesław i Ruszczyk Kazimierz - Pianka Gdynia.

Najlepszym zespołem turnieju został As Pik IV Chełmża – kpt. Kurzawski Edmund, Dąbrowski Edward, Nowacki Jan, Zambrowski Ryszard. Drugie miejsce wywalczyła Baszta Bytów – kpt. Paszke Ireneusz, Bołtroczyk Maria, Ekman Kazimierz, Malek Tadeusz. Na trzecim miejscu finiszował Relax Runowo – kpt. Jarząb Wiesław, Błociński Urlych, Gonciarz Jan, Kania Marcin. Wśród najlepszych zespołów turnieju sklasyfikowano: Piankę Gdynia, Marwoj Gdańsk, Borowiacy Chojnice, Pasjonaci Sępólno Krajeńskie.

Turniej karcianej Baśki, odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żukowo Wojciecha Kankowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miasta – Witolda Szmidtke.

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg