Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-mrocza-MK18             baner-mrocza-MGK-18

Zbigniew Scheiba i Gran Krokowa wygrywają III Turniej Puckiej Ligi Baśki.

zbig schei gran krok

14 października w WDK w Strzelnie, został rozegrany III turniej Puckiej Ligi Baśki. Zwycięzcą okazał się Zbigniew Scheiba (Gran Krokowa), drużynowo najlepsza była drużyna OSP Gnieżdżewo.

Turniej indywidualny zakończył się zwycięstwem Zbigniew Scheiba(Gran Krokowa), który wyprzedził Miślisz Józefa (Szpela II Władysławowo) i Zduńczyk Waldemara (Dragon Gdynia). W rywalizacji zespołów zwyciężyła OSP Gnieżdżewo – kpt. Paluch Grzegorz, Ellwart Eugeniusz, Manicki Bronisław, Muddlaff Wojciech. Drugie miejsce zajął zespół Borzozaki Mechowo, natomiast na trzeciej pozycji sklasyfikowano Szpelę II Władysławowo. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką została Lademan Gertruda Regina (Rekowianie Rekowo Górne). Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Liderem Puckiej Ligi Baśki został Adas Wojciech (Szpela Władysławowo). Na drugim i trzecim miejscu znajdują się zawodnicy zespołu (Brzozaki Mechowo) - Brzozowski Marek  i Brzozowski Adam.

Liderem Puckiej Lgi Baśki w rywalizacji zespołów są Brzozaki Mechowo, które wyprzedzają Dragon Gdynia i Szpelę Władysławowo.

Czwarty turniej, zostanie rozegrany 29 października 2017 r. (niedziela) - godz. 14 w sali WDK w Mechowie.

Info - Henryk Radtke

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg