Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-MP-Szemud-17          baner-gniewino-17-PB

Szymbark. Puchar Wieżycy - Góra Kaszubów.

szymbark puchar wie

21 maja w Zespole Kształcenia w Szymbarku, odbędzie się turniej sportowy o Puchar Wieżycy. Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, z asem serce – tzw. „Czerwona Baśka”.

Puchar Wieżycy, będzie rozgrywany w 3 kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają 4 rundy po 40 rozdań. Nagroda główna w kategorii open odkurzacz AGD. Tradycyjnie zawodnicy będą rywalizować o 40 pucharów oraz nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają pamiątkowy button.

Turniej Puchar Wieżycy, będzie rozegrany w Sali Sportowej Zespołu Kształcenia w Szymbarku u podnóża Wieżycy – Góry Kaszubów, najwyższego szczytu Polski północnej.

Turniej Puchar Wieżycy, zostanie rozegrany w Zespole Kaształcenia w Szymbarku -   ul. Szkolna 1. Drużyny do turnieju – czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 21 maja 2017 r., zapisy, godz. 12 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13/10.

Patronat honorowy:

Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego

Na turniej o Puchar Wieżycy, zaprasza Starosta Kartuski Janina Kwiecień, która patronuje wydarzeniu.

 

 

MŚ w brydżu - Polacy Mistrzami Świata.

brydz polacy mistrzami swiata

fot. KoeppiK/Wikipedia CC-BY-SA 3.0

 

Polacy po raz pierwszy w historii mistrzostw świata w brydżu sportowym zdobyli złoty medal. W finale najważniejszego turnieju, jakim jest Bermuda Bowl pokonali w Madrasie (Chennai) reprezentację Szwecji 308:293.

Cristiano Ronaldo dołącza do PokerStars!

ze swiata kart ronaldo

Gran Derbi w pokerze? Teraz to możliwe! Po tym, jak do grona członków zespołu PokerStars dołączył piłkarz Barcelony Neymar, teraz powody do radości mają również kibice Realu Madryt bowiem z pokerroomem związała się jego największa gwiazda!

 

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

bk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpremia_s.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg