Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-MP-Szemud-17          baner-gniewino-17-PB

Żukowo. Sucovia CUP – VI Masters Pomorze.

zukowo sucovia 17

14 maja w Hali Sportowej w Żukowie, odbędzie się turniej sportowy Sucovia CUP, który zalicza się do rankingu Masters Pomorze 2017. Turniej karcianej Baśki, odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Żukowa – Wojciecha Kankowskiego. 

Liderem Masters Pomorze 2017, jest Koziróg Ryszard – Baśka Białogóra. W rywalizacji zespołów prowadzi Baśka Białogóra, która wyprzedza Luzino I i As Pik III Chełmża.

Turniej Sucovia CUP, będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z asem trefl, w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o 40 pucharów oraz nagród rzeczowych. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button.

Turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej, ul. Armii Krajowej 2E. w Żukowie. Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 14 maja 2017 r., zapisy, godz. 12 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13/10.

Na turniej sportowy Sucovia CUP w karcianą Baśkę, zaprasza, Wojciech Kankowski – Burmistrz Miasta Żukowa, który patronuje wydarzeniu.

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

 

MŚ w brydżu - Polacy Mistrzami Świata.

brydz polacy mistrzami swiata

fot. KoeppiK/Wikipedia CC-BY-SA 3.0

 

Polacy po raz pierwszy w historii mistrzostw świata w brydżu sportowym zdobyli złoty medal. W finale najważniejszego turnieju, jakim jest Bermuda Bowl pokonali w Madrasie (Chennai) reprezentację Szwecji 308:293.

Cristiano Ronaldo dołącza do PokerStars!

ze swiata kart ronaldo

Gran Derbi w pokerze? Teraz to możliwe! Po tym, jak do grona członków zespołu PokerStars dołączył piłkarz Barcelony Neymar, teraz powody do radości mają również kibice Realu Madryt bowiem z pokerroomem związała się jego największa gwiazda!

 

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

bk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpremia_s.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg