Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Mistrzostwa Kaszub w Bolszewie 2019

190526Bolszewo32

Dnia 26.05.2019 w Hali Sportowej w Bolszewie został rozegrany Turniej Baśki z asem kier zaliczanym do Masters Kaszebe.

Zawodników przywitał Wójt Gminy Wejcherowo Pan Henryk Skwarło życząc wszystkim uczestnikom jak najlepszych wyników w sportowej rywalizacji. Rozegrano 5 rund po 32 rozdania najlepszym zawodnikiem w klasyfikacji open okazał się Wild Zygmunt-Szpica Szemud (28 pkt)

2 miejsce Grzonka Jan-Baszta Bytów (27 pkt zastąpił jako Joker Panią Marie Bołtruczyk) 3 miejsce Domarus Jacek- Szpica Szemud (26 pkt) 4 miejsce Dziemiańczyk Andrzej-Rodzinka (24 pkt 200 stolikowych) 5 miejsce Miiller Gerard-Kaszuby Lębork (24 pkt 151 stolikowe).

W kategori Pań najlepszą zawodniczką była Pani Kozioł Irena-Rodzinka (16 pkt 73 stolikowe) 2 miejsce Kruk Elżbieta-Asy Kamień (16 pkt -21stolikowe) 3 miejsce Stanuch Teresa-Rodzinka (15 pkt).

W parach 1 miejsce zajeli Malek Tadeusz/Grzonka Jan-Baszta Bytów (45 pkt) 2 miejsceMinga Andrzej/Poerling Hubert-Luzino (44 pkt 314 stolikowe) 3 miejsce Gosz Tadeusz/Miiller Gerard-Kaszuby Lębork (44 pkt 216 stolikowe) 4 miejsce Dominiecki Tadeusz/Urich Jerzy-Tornado Lębork (42 pkt) 5 miejsce Dziemiańczyk Andrzej/Kozioł Irena-Rodzinka (40 pkt).

Drużynowo 1.Baszta Bytów 2.Luzino 3.Szpica Szemud 4.Baśka Białogóra 5.Kaszuby Lębork

W przerwach między rundami zawodnicy mieli do dyspozycji catering.

Na zakończenie turnieju zaszczycił nas swoją obecnością Pan Wojciech Kuziel-Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu Gminy Wejcherowo.Wręczył zwycięzcą puchary i nagrody a następnie podziękował wszystkim biorącym udział w turnieju.

Fedreacja Kaszebe Baszka dziekuje władzom za udzielenie wsparcia w rozgrywanych Turniejach Baśki na terenie Gminy Wejcherowo.

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg