Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

    baner-zt-z19           

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 19/190203Dziemiany oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Storman Michał i Baszta Bytów wygrywają IV turniej Dziemiańskiej Ligi Baśki w Dziemianach.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 19/190203Dziemiany oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

storma m baszt by

3 lutego 2019 roku w Ośrodku Kultury w Dziemianach odbyła się III kolejka turnieju Dziemiańskiej Ligi Baśki.

W turnieju uczestniczyło 62 graczy. Najlepszym w kategorii open został Storman Michał z Lipuszaki Lipusz. Drugie miejsce zajął Rybicki Henryk - Baszta Bytów, natomiast trzeci był Litwiński Jenta Józef - Wspaniali Dziemiany.

W parach najlepszymi okazali się Jenta Józef i Borzyszkowski Jerzy - Wspaniali Dziemiany. Drugie miejsce zajęła para Baszty Bytów - Litwiński Kazimierz i Rybicki Henryk, natomiast trzecie miejsce zajęła  Kaszubia Studzienice - Kobiella Mieczysław i Kobiella Szczepan.

W kategorii drużyn najlepszymi zostali zawodnicy z drużyny Baszta Bytów, drugie miejsce zajęła drużyna Wspaniali Dziemiany, natomiast trzecie miejsce przypadło dla drużyny Lipuszaki Lipusz.

 

Kolejny turniej odbędzie się dnia 3 marca.

 

Wyniki znajdują się tutaj

{gallery}19/190203Dziemiany{/gallery}

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg