Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       banerbolsz19         banerchaws-19

Ryszard Koziróg i As Pik I Chełmża liderami Masters Polska 2018.

rysz-kozir-as-pik-chel

Czwarty turniej Masters Polska 2018 o Mistrzostwo Europy, który odbył się w Luzinie przyniósł sukces zespołowi Relax Runowo. Liderami rozgrywek zostali Ryszard Koziróg – Baska Białogóra i As Pik I Chełmża.

Mistrzostwa Europy zdominował zespół Relax Runowo, który odniósł swój największy sukces sportowy. W czołówce turnieju sklasyfikowano także: Kaszuby Lebork, Tornado Lebork, Donimierz, As Pik I Chełmża, MAR-woje Gdańsk i Asy Kamień.

W rankingu indywidualnym liderem rozgrywek Masters Polska został Koziróg Ryszard – Baśka Białogóra. Drugie miejsce zajmuje Kawski Wojciech - Klimek Grudziądz. Na trzecim miejscu znajduje się Smoliński Stefan - Asy Mikołajki Pomorskie. Blisko podium znajdują się także: Mosiński Henryk z Kaszëbë Baszka Nowa Karczma, Kurzawski Edmund - AS PIK I Chełmża, Bronk Mieczysław - Marwoje Gdańsk i Wilma Władysław - Kaszëbë Baszka II Nowa Karczma. Wśród pań prowadzi Bernadeta Banowska z Orłów Rumia.

W rankingu par prowadzi Klimek Grudziądz - Kawski Wojciech i Lipowski Mirosław. Drugie miejsce zajmuje As Pik I Chełmża - Rzymski Roman i Kurzawski Edmund. Trzecie miejsce na podium zajmujeKaszëbë Baszka Nowa Karczma - Piełowski Janusz i Mosiński Henryk.

Liderem rozgrywek zespołów został zespół As Pik I Chełmża – kpt. Zatorski Henryk, Kłosowski Bogdan, Kurzawski Edmund i Rzymski Roman. Na podium znajdują się także Klimek Grudziądz i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma. Kolejne miejsca zajmują następujące zespoły: Asy Mikołajki Pomorskie, Baśka Białogóra, Tornado Lębork i Relax Runowo.

Kolejnym turniejem rozgrywanym w ramach Masters Polska 2018, będzie Super Puchar Polski, która zostanie rozegrana 7 października w Arena Krajna w Sępólnie Krajeńskim.

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg