Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-pp-br-19         baner-Pch-19

Więcbork. Henryk Liss i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma zdobywcami Super Pucharu Krajny.

180902Wiecbork05

2 września w Więcborku, odbył się turniej sportowy o Super Puchar Krajny. Turniej rozegrano pod honorowym patronatem Burmistrza Więcborka Waldemara Kuszewskiego.

Turniej był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, w kategori indywidualnej oraz drużynowej. Podczas Super Pucharu Krajny, zostało rozegranych 5 rund. Wszyscy zawodnicy rywalizowali o puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button.

Zwycięzcą Super Pucharu Krajny, został Liss Henryk - Borowiacy Chojnice, który zdobył tytuł oraz nagrodę główną w kategorii open w postaci telewizora. Drugie miejsce zdobył Łaszczyk Tadeusz - Pasjonaci Sępólno Krajeńskie. Natomiast na trzecim miejscu rywalizację ukończył Kowalski Zbigniew - ENERGETYK Trzcianka. Blisko podium finiszowali także: Malek Tadeusz - Baszta Bytów, Jażdżewski Stanisław - Skowronki Kinice, Bucholz Marian - Skowronki Kinice i Trzósło Adam Senior - Familia Więcbork. Najlepszą zawodniczką turnieju została Maria Bołtruczyk z Baszty Bytów.

W rywalizacji zespołów, Super Puchar Krajny zdobyła ekipa Kaszëbë Baszka Nowa Karczma – kpt. Szczechowiak Jan, Mosiński Henryk, Płaczek Józef i Ugowski Mirosław. Drugie miejsce zajęły Skowronki Kinice – kpt. Bruski Michał, Bucholz Marian, Czarnowski Zdzisław i Jażdżewski Stanisław. Trzecie miejsce przypadło zespołowi Borowiacy Chojnice – Trześniewski Kazimierz, Kortas Franciszek, Liss Henryk i Słomiński Jan. Wśród najlepszych zespołów turnieju sklasyfikowano: Asy Chojnice, Basztę Bytów, Sokół Więcbork i BEMIX Więcbork.

Gospodarzem turnieju był zespół BEMIX Więcbork i ich charyzmatyczny kapitan Benedykt Mieszczak. Turniej o Super Puchar Krajny został rozegrany w Zespole Szkół (dawne Gimnazjum) w Więcborku.

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

Wyniki znajduja się tutaj

 

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg