Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

       baner-kosak-mar-19             baner-BC19

Wojciech Kawski i Klimek Grudziądz liderami Masters Kaszëbë 2018.

kaws kilme liderami

Liderzy Masters Kaszëbë 2018 – Klimek Grudziądz

Piąty turniej Masters Kaszëbë 2018 o Mistrzostwo Kaszub, odbył się w Bolszewie i przyniósł sukces Klimkowi Grudziądz. Liderami rozgrywek został Wojciech Kawski z Klimka Grudziądz.

Mistrzostwa Kaszub przyniosły po raz kolejny sukces zawodnikom Klimka Grudziądz, którzy na półmetku rozgrywek wypracowują przewagę, która pozwoli wygrać rozgrywki Masters Kaszëbë 2018. Dwie wygrane w ostatnich turniejach stawiają Klimek Grudziądz w roli faworyta rozgrywek. W czołówce rozgrywek bez zmian, grupa pościgowa z Donimierzem, Tornado Lębork, Kaszëbë Baszka Nowa Karczma, Asami Chojnice, będzie starała się gonić liderów z Grudziądza.

W rankingu indywidualnym liderem rozgrywek został Wojciech Kawski z Klimka Grudziądz. Drugie miejsce zajmuje Ryszard Waldowski – Donimierz. Na trzecim miejscu znajduje się Jerzy Urich z Tornado Lębork. Blisko podium znajdują się także: Bruszkiewicz Andrzej – Donimierz, Jacek Domarus – Szpica Szemud, Jaworowski Janusz – Klimek Grudziądz i Janusz Piełowski - Kaszëbë Baszka Nowa Karczma

W rankingu par prowadzą Bruszkiewicz Andrzej i Waldowski Ryszard - Donimierz. Drugie miejsce zajmuje Klimek Grudziądz i Lipowski Mirosław i Kawski Wojciech. Trzecie miejsce na podium zajmująJaworowski Janusz i Klajborowski Janusz – Klimek Grudziądz.

Liderem rozgrywek zespołów został Klimek Grudziądz – kpt. Lipowski Mirosław, Kawski Wojciech, Klajborowski Janusz, Jaworowski Janusz. Na podium znajduje się także Donimierz i Tornado Lębork. Kolejne miejsca następujące zespoły: Kaszëbë Baszka Nowa Karczma, Asy Chojnice, Baszta Bytów i Hotel Zamek Gniew.

Kolejnym turniejem rozgrywanym w ramach Masters Kaszëbë 2018, będzie turniej o Super Puchar Pomorza we Wielu, który odbędzie się 8 lipca w Domu Kultury.

                                                                                                                                  

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg