Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

   baner-krajna-19               baner-DZLB-20-01

Mojusz. Błaszkowski Kazimierz i Gran Sierakowice Mistrzami Gminy Sierakowice.

moj kazimie blaszko

21 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Mojuszu, odbył się turniej o Mistrzostwo Gminy Sierakowice. Mistrzostwa Gminy Sierakowice były finałem rozgrywek sportowych Ligi Baśki Powiatu Kartuskiego 2017/18.

Mistrzem Gminy Sierakowice został Błaszkowski Kazimierz – Gran Sierakowice. Drugie miejsce zdobył Labuda Kazimierz – FC Sierakowice, natomiast na trzecim miejscu sklasyfikowany został Miller Gerard - Tornado Lębork.

W rywalizacji par zwyciężył Gran Sierakowice - Felskowski Irek i Błaszkowski Kazimierz. Drugie miejsce zdobyła para FC Sierakowice - Labuda Kazimierz i Dalecki Zbigniew. Trzecie miejsce zdobyła para Pogorszewa – Formela Jan i Szulc Jan.

W rywalizacji zespołów zwyciężył Gran Sierakowice – kpt. Felskowski Irek, Błaszkowski Kazimierz, Blaszkowski Ignacy, Formela Andrzej. Drugie miejsce zajął zespół FC Sierakowice – kpt. Płotka Piotr, Dalecki Zbiniew, Klinkosz Henryk, Labuda Kazimierz. Trzecie miejsce zdobył zespół Orłów Przodkowo – kpt. Kolka Roman, Koszałka Zbigniew, Kuczyński Mirosław, Tarasiuk Józef.

Turniej zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierakowice Tadeusza Kobieli. Podczas Mistrzostw Gminy Sierakowice, zostali nagrodzeni zwycięzcy Ligi Baśki Powiatu Kartuskiego 2017/18.

cnbm

Przyjedź, zagraj, wygraj - zostań Méstrã Baszczi

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg