Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

   baner-krajna-19               baner-DZLB-20-01

Nowa Wieś. Adam Wysocki wygrywa III turniej Grand Prix w Kopa Sportowego o Mistrzostwo Gminy Przemęt.

nowa wie ada wys

4 stycznia w sali wiejskiej w Nowej Wsi, odbył się III turniej Grand Prix w Kopa Sportowego o Mistrzostwo Gminy Przemęt. W niedzielne popołudnie rywalizowało 68 pasjonatów (w tym 3 panie) tej karcianej gry, którzy rywalizowali podczas pięciu rund.

 

Rywalizacja w niedzielne popołudnie pomiędzy zawodnikami była bardzo wyrównana, o kolejności zadecydowały małe punkty. Zawodnicy Kościańskiego Stowarzyszenia Kopa Sportowego z bardzo dobrej strony pokazali się w zawodach. Zwycięzcą III turnieju został zastępca prezesa Kościańskiego Stowarzyszenia Kopa Sportowego - Adam Wysocki z Nowych Oborzysk, który otrzymał puchar, medal i upominek. Drugie miejsce zajął Mariusz Staroń – Borowo. Trzecie Mirosław Ciszewski - Nowy Dębiec, którzy reprezentują K.S.K.S. Klasyfikacje kobiet wygrała Baraniak Elżbieta - Jaraczewo.

 

Organizatorzy przygotowali nagrody dla 11 najlepszych zawodników, które wręczał prezes Ochotniczej Straży Pożarnej - Maciej Kaźmierczak w towarzystwie naczelnika straży Stefana Matysika z Nowej Wsi.

 

Po trzech turniejach w klasyfikacji indywidualnej, prowadzi Adam Wysocki - Nowe Oborzyska. Drugie miejsce zajmuje Robert Piotrowski - Przemęt, natomiast trzeci jest Mirosław Konieczny - Dolsk. Po trzech turniejach nie ma jeszcze zdecydowanego faworyta do końcowego zwycięstwa.

 

Rywalizacja w niedzielne popołudnie pomiędzy zawodnikami była bardzo zacięta, o kolejności zadecydowały małe punkty. Turniej toczył się w sportowej atmosferze i wszystkim towarzyszył dreszcz wielkich emocji podczas rywalizacji sportowej nad którym sprawnie rejestrował i podsumował Dominik Reyman. Organizatorzy zapewnili szwedzki stół oraz ciepłą kolacje. Za nami już trzeci z czterech turniejów w tegorocznych rozgrywkach Grand Prix. Ostatni turniej zaliczany do tegorocznej klasyfikacji zaplanowano 4 marca 2018 r., (niedziela) godz. 14 w sali wiejskiej w Kluczewie.

 

                                                                                          Info i foto – Henryk Grobelny

 

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg