Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

     baner-SPK-Cetn-18             baner-sierak-lbpk-18

Skwierzyna. Grzegorz Ratajczak wygrywa turniej „Katarzynkowy” w Kopa.

skwierzyna grzego

25 listopada został rozegrany turniej „Katarzynkowy” w zabytkowych wagonach, nadając bardzo urokliwego niezapomnianego klimatu. Turniej odbywał się w Kopa sportowego i Tysiąca.

Turniej w Kopa sportowego i Tysiąca został rozegranyna pokładzie pociągu retro Katarzynka

na trasie Skwierzyna – Gorzów Wlkp. – Skwierzyna – Gorzów Wlkp. – Bogdaniec – Gorzów Wlkp. – Skwierzyna. (na zbiórkę nie przyszedł jeden zawodników klubu Kontra – Rej w Międzychodzie i z tej racji w każdej rundzie trzech zawodników grało w tysiąca zaliczając punkty stolikowe do ogólnej punktacji).

Turniej rozegrany został w wersji pięciu rund po 32 rozdania (w tysiąca grano na czas 35 min.) wg regulaminu, który obowiązywał podczas Jubileuszowych V Mistrzostwach Polski.

Turniej zdominowany został przez zawodników Kościańskiego Stowarzyszenia Kopa, którzy zgarnęli cztery z sześciu nagród. Dwie nagrody pojechały natomiast do Gorzowa Wlkp.

Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego - Jacka Wójcickiego zdobył Grzegorz Ratajczak – prezes KSKS w Kościanie. Natomiast puchar Wójt Bogdańca - Krystyny Pławskiej za drugie miejsce wywalczył Janusz Chudziak -(Kontra Gorzów Wlkp.). Puchar Burmistrza Skwierzyny za trzecie miejsce trafił w ręce Roberta Grycza z Kościana. Najlepszym zawodnikiem Klubu Kontra – Rej w Międzychodzie okazał się Władysław Ziółek, który zajął siódme miejsce.

Wszyscy uczestnicy turnieju serdecznie dziękują fundatorom pucharów.

Info. - Marek Pospieszny

Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg