Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

                                                                     baner-pbrumia20

Półmaraton Baśka Nocą o Puchar Starosty Bytowskiego.

baska noc byt

10 listopada w Bytowie, odbędzie się turniej sportowy Baśka Nocą. Turniej będzie miał charakter Półmaratonu rozgrywanego na dystansie 6 rund, pod patronatem Starosty Bytowskiego.

Turniej, będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, w  kategoriach: indywidualnej pań i panów oraz parami. W turnieju, zostanie rozegranych 6 rund po 32 rozdania. Uczestnicy turnieju będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe.

Półmaraton Baśka Nocą, zostanie rozegrany w SOSW im. Dzieci Europy, ul. Jana Styp Rekowskiego 2A w Bytowie.(obok Komendy Policji). Zapisy do turnieju będą prowadzone w dniu imprezy: 10 listopada 2017 r., zapisy, od godz. 17.00 – 17/50. Rozpoczęcie turnieju godz. 18.

Zwycięzcą Półmaratonu o Puchar Starosty Bytowskiego w roku 2016, został Henryk Mosiński - Kaszëbë Baszka Nowa Karczma, który wyprzedził Jerzego Urich – Tornado Lębork oraz Ewę Jendernal – Łubiana. W rywalizacji par zwyciężyli Mosiński Henryk i Ugowski Mirosław z Kaszëbë Baszka Nowa Karczma.

Na turniej sportowy Baśka Nocą, zaprasza Leszek Waszkiewicz – Starosta Bytowski.

Organizator:

Klub Karciany Baszta Bytów

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Dzieci Europy

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg