Mierzyn. Zbigniew Zielonka wygrał Letnie Grand Prix w Sportowej Grze w Kopa.
- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 18, sierpień 2015 09:12

III sesja z mocnymi akcentami. Największa liczba uczestników (I sesja - 21, II sesja – 22, III – 29), w tym wczasowicze z ośrodka Mierzyn, przyjaciele z Gorzowa Wlkp. i Deszczna. Nowe deklaracje przynależności do MKSGK i U Kontra – Rej w Międzychodzie.
Zwycięzcą III sesji został Zbigniew Zielonka - komplet 20 pkt. (pięć rund po 4 pkt), który wyprzedził Krzysztofa Otto - 18 pkt. i Franciszka Minge - 17 pkt. Komplet punktów zdobytych przez zwycięzcę III sesji. Serdecznie gratulujemy! Wysokie pozycje braci Krzysztofa i Jarka Otto. Zbigniew Zielonka zajął również I m-ce w nieoficjalnej punktacji całego letniego Grand Prix, drugie miejsce Franciszek Minge, trzecie Marek Pospieszny.
Przed rozpoczęciem rozgrywek dotarła do nas informacja o hospitalizacji Ireneusza Borowika(wiceprezes Klubu), za którego zdrowie trzymamy do dzisiaj kciuki. A teraz wszystkim mówimy do zobaczenia na turnieju z okazji 600 lat Gorzynia 29 sierpnia, godz. 13:30 – zapisy do godz. 13:00
Mierzyn/Marek Pospieszny
wyniki znajdują się tutaj










(Mirka Wasilke - pierwsza z prawej)

















