Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Smoliński Stefan i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma liderami Masters Polska 2018.

smoli ste kaszebe nk

Trzeci turniej Masters Polska 2018 o Tarczę Polski, który odbył się w Starej Kiszewie przyniósł sukces zespołowi Klimka Grudziądz. Liderami rozgrywek pozostali Stefan Smoliński i Kaszëbë Baszka Nowa Karczma.

Tarczę Polski zdominował zespół Klimka Grudziądz, który awansował na drugie miejsce w rankingu Masters Polska 2018. Klimek Grudziądz rozegrał znakomity turniej, dzięki któremu włączył się do walki o końcowa wygraną w Masters Polska. W czołówce turnieju sklasyfikowano także: Gminę Kołczygłowy, Orły Rumia,Baśkę Białogóra,Bory Tuchola,AS PIK I Chełmża,Borowiacy Chojnice.

W rankingu indywidualnym liderem rozgrywek Masters Polska pozostał Smoliński Stefan - Asy Mikołajki Pomorskie. Drugie miejsce zajmuje Koziróg Ryszard z Baśki Białogóra. Na trzecim miejscu znajduje się Kawski Wojciech – Klimek Grudziądz. Blisko podium znajdują się także: Kurzawski Edmund - AS PIK I Chełmża, Wild Zygmunt - Szpica Szemud, Piełowski Janusz i Mosiński Henryk – zawodnicy Kaszebe Baszka Nowa Karczma. Wśród pań prowadzi Bernadeta Banowska z Orłów Rumia.

W rankingu par prowadzi Klimek Grudziądz - Kawski Wojciech i Lipowski Mirosław. Drugie miejsce zajmuje Kaszëbë Baszka Nowa Karczma - Piełowski Janusz i Mosiński Henryk. Trzecie miejsce na podium zajmuje AS PIK I Chełmża - Rzymski Roman i Kurzawski Edmund.

Liderem rozgrywek zespołów pozostał zespół Kaszëbë Baszka Nowa Karczma – kpt. Szczechowiak Jan, Mosiński Henryk, Piełowski Janusz i Ugowski Mirosław. Na podium znajdują się także Klimek Grudziądz i Asy Mikołajki Pomorskie. Kolejne miejsca zajmują następujące zespoły: AS PIK I Chełmża, Energetyk Trzcianka,Baśka Białogóra, Szpica Szemud, Gmina Kołczygłowy, Kaszëbë Baszka II Nowa Karczma i Tornado Lębork.

Kolejnym turniejem rozgrywanym w ramach Masters Polska 2018, będą Mistrzostwa Europy, które zostaną rozegrana 12 sierpnia w Luzinie.

masters polska logo

 

 

 

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg